Украина, г.Черкассы, ул.В.Черновола 122/41
гр.работы: Пн-Пт 8:00 - 17:00
Тел: +38 (096) 260-16-61

Для потребителя

 ІНФОРМАЦІЯ СПОЖИВАЧУ:

Звертаємо Вашу увагу, що з 11.06.2017 року вступив в силу Закон України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019 VIII (далі — Закон), відповідно до умов якого розпочався процес реформування електроенергетичної галузі в Україні. Згідно з Положеннями Закону, а саме пунктом 13 розділу ХVІІ, електропередавальні організації (обленерго) мають здійснювати поставку та передачу електричної енергії місцевими локальними мережами до 11.12.2018р., а починаючи з 11.12.2018р. за ними залишається тільки функція розподілу електричної енергії.         Споживачі (крім побутових і малих непобутових споживачів), яким на день набрання чинності Законом здійснювала поставку електричної енергії електропередавальна організація (обленерго), повинні обрати собі електропостачальника та укласти з ним «Договір поставки електричної енергії споживачу» не пізніше ніж через 18 місяців з дня вступу в силу Закону (тобто до 11.12.2018 р.). При цьому, зміна електропостачальника споживачем здійснюється на безоплатній основі в порядку, визначеному «Правилами роздрібного ринку електричної енергії», затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. № 312. У разі  не обрання споживачем (крім побутових і малих непобутових споживачів) нового електропостачальника протягом 18 місяців з дня набрання чинності Закону (до 11.12.2018р.), поставки електричної енергії такому споживачу буде автоматично здійснювати Постачальник «останньої надії», визначений на відповідній території, терміном не більше ніж 90 календарних днів.

 

НЕОБХІДНІ УМОВИ ДЛЯ ЗМІНИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:

1. Наявність чинного Договору  про постачання електричної енергії з енергопостачальною організацією (обленерго). 2. Відсутність заборгованості перед енергопостачальною організацією (обленерго). 3. Наявність системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ / ЛУЗОД), яка метрологічно повірена або атестована та введена в промислову експлуатацію. 4. Чинні свідоцтва про повірку ЗВТ (лічильники, трансформатори струму, трансформатори напруги). Перед початком постачання електроенергії за вільними цінами (нерегульованим тарифом) ТОВ «Стейбл Енерджі» оформлює та передає оператору Оптового ринку електричної енергії наступні документи: 1.    Довідки про стан обліку електроенергії, Довідки про середньомісячне споживання електроенергії, Довідки про потужність споживача;2.    Паспорт-протоколи вимірювальних комплексів;3.    Технічні характеристики вимірювальних комплексів. Для оперативного переходу до незалежного постачальника ТОВ «СТЕЙБЛ ЕНЕРДЖІ» важливо подати всі необхідні документи, а саме: 1. Заповнити опитувальний лист і відправити на нашу електронну адресу (скачати опитувальний лист).

  1. Укласти договір про постачання електричної енергії з ТОВ «СТЕЙБЛ ЕНЕРДЖІ».
  2. Оформити необхідні довідки та документи для зміни постачальника.

Для їх оформлення необхідно підготувати копії таких документів по підприємству:

1) Копія чинного свідоцтва про державну метрологічну атестацію Автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ) або локального устаткування збору і обробки даних (ЛУЗОД), завірені печаткою підприємства та підписом уповноваженої особи.

2) Копія Акту введення АСКОЕ (ЛУЗОД) в промислову експлуатацію, завірений печаткою підприємства та підписом уповноваженої особи.

3) Копія однолінійної схеми електропостачання підприємства, завірені печаткою підприємства та підписом уповноваженої особи.

4) Копія Актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, в тому числі, з субспоживачами (при їх наявності), завірені печаткою підприємства та підписом уповноваженої особи.

5) Копія додатка до Договору про постачання електроенергії з Обленерго «Перелік місць встановлення розрахункових засобів обліку електричної енергії».

6) Копії чинних свідоцтв про повірку ЗВТ (лічильники, трансформатори струму, трансформатори напруги)

7) Погодинний графік навантаження для проведення аналізу споживання електричної енергії споживачем.

СПОЖИВАЧ МАЄ ЗАВЧАСНО ТА У ВСТАНОВЛЕНІ ТЕРМІНИ:

  1. Повідомити енергопостачальну організацію,  надіславши повідомлення про зміну та перехід до незалежного постачальника (не менше ніж за календарних 20 днів).
  2. Здійснити остаточний розрахунок з енергопостачальною організацією;
  3. Призупинити Договір з обленерго в частині розрахунків за спожиту активну електричну енергію

      Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії, Споживач має право на зміну електропостачальника шляхом укладення нового договору про постачання електричної енергії споживачу з новим енергопостачальником.

Обратный звонок